20200707PHT82813_original-1080x675
Obsługa księgowa
dla firm przewozowych
20200707PHT82813_original-1080x675
Aktualności podatkowe
dotyczące firm transportowych
20200707PHT82813_original-1080x675
Profesjonalna
obsługa kadrowa kierowców

Profesjonalna obsługa kadrowa kierowców

Profesjonalna obsługa kadrowa kierowców to jeden z priorytetów każdego przedsiębiorcy z branży transportowej. Zespół ekspertów TAXTRANS dokłada najwyższych starań, aby wspierać firmy w tych działaniach. Sumiennie poszerzamy naszą wiedzę i umiejętności, dążąc do zagwarantowania Państwu najwyższej jakości usług kadrowych. Zawsze staramy się działać na szeroką skalę, dlatego jesteśmy gotowi zaoferować każdemu z naszych klientów kompleksową obsługę kadrowo-płacową. Wybierając TAXTRANS, przedsiębiorcy mogą powierzyć wszystkie sprawy swojej firmy tylko na jedne ręce, oszczędzając w ten sposób czas i pieniądze. Złożoność przepisów regulujących transport w naszym kraju oraz poza jego granicami, a także częste zmiany w kodeksie pracy wymagają z naszej strony szczególnej skrupulatności i profesjonalizmu. Jako specjaliści do spraw kadr zapewniamy dostęp do najskuteczniejszych rozwiązań oraz fachowej, rzetelnej wiedzy z zakresu prawa pracy.

W ramach profesjonalnej obsługi kadrowej kierowców:

  • Tworzymy wewnątrzzakładowe źródła pracy, w szczególności regulaminy pracy i regulaminy wynagradzania
  • Przygotowujemy dokumenty związane z nawiązywaniem stosunku pracy – umowy o pracę i umowy cywilnoprawne
  • Naliczamy listę płac oraz świadczeń
  • Odprowadzamy składki do ZUS wraz z zaliczkami na podatek dochodowy
  • Sporządzamy deklaracje do ZUS, US, PFRON, GUS
  • Prowadzimy dokumentację pracowniczą, w tym ewidencję urlopów, zwolnień lekarskich
  • Monitorujemy upływ ważnych terminów, takich jak kończące się umowy o pracę, ważność badań lekarskich, czy szkoleń z zakresu BHP
  • Doradzamy w zakresie przepisów prawa pracy

Mimo że działamy kompleksowo, w każdym przypadku uwzględniamy indywidualne potrzeby naszych klientów. Podczas każdej nowej współpracy wspólnie, szczegółowo określamy jej zakres, dzięki czemu otrzymują Państwo dokładnie to, czego potrzebują. W codziennych działaniach cechuje nas sumienność, terminowość i elastyczność, pozwalająca nam radzić sobie z różnymi wyzwaniami, z jakimi muszą regularnie mierzyć się firmy transportowe. Jesteśmy gotowi z równą efektywnością obsługiwać zarówno mniejsze, jak i większe przedsiębiorstwa, dbając o interesy pracodawców i wszystkich pracowników!

Zapraszamy do współpracy!