20200707PHT82813_original-1080x675
Obsługa księgowa
dla firm przewozowych
20200707PHT82813_original-1080x675
Aktualności podatkowe
dotyczące firm transportowych
20200707PHT82813_original-1080x675
Profesjonalna
obsługa kadrowa kierowców

TAXTRANS to zespół specjalistów oferujących kompleksową obsługę księgową i kadrowo-płacową firmom transportowym i zatrudnionym w nich kierowcom. Od lat współpracujemy z podmiotami z sektora TSL, dlatego doskonale znamy jego specyfikę i realia. Naszą ofertą odpowiadamy na nieustannie zmieniające się i rosnące potrzeby klientów, dbając o ich bezpieczeństwo prawne i podatkowe oraz indywidualne interesy.

Szeregi naszego biura zasilają doświadczeni główni księgowi oraz specjaliści do spraw kadr i płac. Na co dzień ściśle współpracujemy również z doradcami podatkowymi, prawnikami, adwokatami i radcami prawnymi. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom kompleksową, stałą obsługę na najwyższym poziomie. W tym celu systematycznie uzupełniamy i aktualizujemy także naszą wiedzę oraz na bieżąco monitorujemy wszelkie zmiany w krajowym i międzynarodowym ustawodawstwie. Dbamy przy tym o terminowość wszelkich rozliczeń oraz skrupulatne prowadzenie ksiąg handlowych i ksiąg przychodów i rozchodów zgodnie z obowiązującymi regulacjami. Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby nasi klienci mogli skoncentrować się wyłącznie na swoich obowiązkach, bez potrzeby zaprzątania sobie głowy problemami księgowymi, rachunkowymi, czy kadrowymi.

Naszą ofertę kierujemy zarówno do mniejszych, jak i średnich oraz większych przedsiębiorstw, którym zależy na zachowaniu ciągłości obsługi księgowej i kadrowej oraz dostępie do specjalistycznej wiedzy ekspertów. W związku z tym, że każdego dnia stykamy się z wyzwaniami, z jakimi mierzy się branża transportowa, na przestrzeni lat staliśmy się zaufanym partnerem biznesowym dla setek klientów w kraju.