Prowadzenie spraw księgowych i rachunkowych w firmie transportowej stanowi obecnie nie lada wyzwanie, tym bardziej, jeśli działalność ta wykracza poza jeden kraj. Dotknięta skutkami pandemii i wojny, a także trudną sytuacją gospodarczą i rosnącymi kosztami prowadzenia działalności branża TSL, poszukuje dlatego dzisiaj zaufanych partnerów, którzy w profesjonalny i kompleksowy sposób obsłużą ją w tych trudnych i niepewnych czasach.

Odpowiedzią na stale rosnące potrzeby firm transportowych w Polsce jest kancelaria podatkowa TAXTRANS, która ukierunkowała swoją ofertę ściśle na obsługę tego sektora. Nasi specjaliści zapewniają wsparcie księgowe, rachunkowe, podatkowe, kadrowe i płacowe zarówno przedsiębiorstwom prowadzącym działalność wyłącznie w kraju, jak i wykonującym transport międzynarodowy. Przy współpracy z innymi podmiotami związanymi z sektorem TSL, takimi jak kancelarie prawne, czy biura tłumaczeniowe, jesteśmy gotowi zaoferować naszym klientom szeroki wachlarz usług.

Uproszczona i pełna księgowość dla transportu z biurem podatkowym TAXTRANS

Prowadzenie księgowości to obowiązek każdego przedsiębiorcy, niezależnie od tego, w jakiej formie prawnej działa oraz na jaką skalę świadczy usługi. Z tego też względu nasza oferta obejmuje wsparcie księgowe dla podmiotów, na których przepisy prawa nakładają obowiązek prowadzenia księgowości pełnej i uproszczonej, w formie jednoosobowej działalności gospodarczej lub spółki prawa handlowego.

W ramach świadczonych usług księgowych i rachunkowych zajmujemy się w szczególności:

Kompleksowa obsługa firm transportowych z biurem księgowym TAXTRANS

W TAXTRANS zdajemy sobie sprawę z tego, że współczesne potrzeby firm transportowych wykraczają poza standardową księgowość i rachunkowość. Jako rozszerzenie naszej oferty możemy dlatego zagwarantować Państwu również szereg dodatkowych usług. Jest to w szczególności:

Nawet najlepszy pomysł na biznes może zawieść, jeśli w Państwa firmie transportowej zabraknie skrupulatnej i mądrej księgowości oraz rachunkowości. Nasza kancelaria podatkowa TAXTRANS wie, jak zapewnić każdemu ze swoich klientów poczucie szeroko rozumianego bezpieczeństwa prawnego wraz z należytą ochroną indywidualnych interesów. Obszerna wiedza, jaką dysponujemy, rzetelność, z jaką działamy, a także doświadczeni partnerzy, z jakimi współpracujemy, pozwalają nam oferować usługi księgowe każdemu przewoźnikowi w kraju. Z nami prowadzenie i zarządzanie firmą staje się łatwiejsze!

Serdecznie zapraszamy dlatego do kontaktu w celu przedstawienia spersonalizowanej oferty, uwzględniającej Państwa sytuację, potrzeby i możliwości!